ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady

Radi vám pomôžeme a poradíme pri výbere zimnej záhrady. Existuje viacero možností ako využiť voľný priestor pri dome na terase alebo na záhrade. Dôležitá otázka je, ako chcete samotný priestor využívať a aké nároky má spĺňať.

Tu sa ponúkajú dve možnosti a to, s prerušeným tepelným mostom
– systém PRO

alebo bez prerušeného tepelného mostu a to
– systém EASY.

Zimné záhrady EASY

Zimná záhrada EASY, na predĺženie sezóny nedisponuje žiadnymi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dizajn zimnej záhrady a samotné spracovanie vám umožní využívať priestor aj po letnej sezóne. 90% zimnej záhrady tvorí sklo a 10% hliníková konštrukcia.

Samozrejme pri tomto pomere sklenej plochy a nosnej konštrukcie vzniká skleníkový efekt. Vieme systém navrhnúť tak, aby sme dosiahli okamžité vyvetranie priestoru a to vďaka posuvnému systému.

Zimné záhrady PRO

Zimná záhrada PRO, je navrhnutá tak, aby ste mohli využívať priestor celoročné bez ohľadu na ročné obdobie. Tento systém spĺňa všetky normy s prerušeným tepelným mostom a izolačným zasklením. Systém PRO umožňuje realizovať náročný dizajn, i energetické účinné riešenia.

Viete si vybrať z viacerých alternatív otvárania alebo posúvania dverí. Ponúka sa možnosť aj otváranie stropného okna pomocou elektromotora s diaľkovým ovládačom. Zimná záhrada PRO naplní všetky očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Referencie

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú presne na mieru

Vložte súbor alebo fotku Najviac môžete nahrať 3 súbory o veľkosti 10MB