PERGOLY

Pergoly od AGW

Pergoly sú veľmi obľúbeným doplnkom na terasách pri dome, alebo na záhradách. Pergola vie spríjemniť chvíle pod ňou a to za každého počasia. Bude skvelý záchranca pred zlým aj veľmi slnečným počasím a to obzvlášť oceníte pri grilovačke alebo rodinnej oslave. Existuje viacero možností, ako si vybrať pergolu, je len potrebné vedieť, ako ju chcete využívať a my vám s radosťou poradíme.

Bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly sú v dnešnej dobe veľmi trendy riešením, a to hlavne preto, lebo sú moderne riešené a takmer bezúdržbové, čo v dnešnej unáhlenej dobe každý z vás uvíta. Tieto pergoly majú veľkú výhodu v priepustnosti svetla, ktoré si dokážete regulovať podľa potrieb či nálady. Ďalším bonusom je, že pri zatvorení môžete pod pergolou využívať priestor aj za dažďa alebo pri snežení. U tohto moderného riešenia je veľkou výhodou kompatibilita s doplnkami,  napríklad s posuvným zasklením, exteriérovým tienením, led osvetlením, posuvnými alebo pevnými panelmi.

Pergoly s pevnou
sklenenou strechou

Pergola s pevnou sklenenou strechou je ideálna, ak nechcete stratiť kontakt so slnečným žiarením a nočnou oblohou. Ale ak si chcete regulovať prestup svetla pod pergolou je možnosť si doplniť pergolu štrešnou markízou, ktorá zabráni skleníkovému efektu a viete si jednoduchým stlačením tlačidla vytvoriť tieň pod pergolou. Pri tomto type pergoly máme dve možnosti, akú strešnú výplň môžeme použiť, a to polykarbonát alebo bezpečnostné sklo.Tieto výplne sa dajú deliť na ďalšie podskupiny, ako napríklad číre, mliečne a stopsol. U hliníkovej konštrukcie si viete zvoliť ľubovolnú farbu aby ste mali príštrešok podľa vaších predstáv. Ani tu sa na kompabilitu nezabúda a môžete si doplniť do konštrukcie nielen markízu ale aj screenové rolety, posuvné alebo pevné panely a dokonca si ju viete doplniť bočným zasklením, čím si vytvoríte sezónu zimnú záhradu.

• Pergoly s rovnou strechou
• Pergoly so štandardnou strechou

Pergoly s posuvnou strechou

Pergola s posuvnou strechou je ideálna, ak chcete chrániť seba a terasu pred ostrým slnečným žiarením a vyžadujete na terase elegantné riešenie, ktoré nepredstavuje robustnú konštrukciu. Pergola s posuvnou strechou, je hliníková konštrukcia doplnená elektromotorom, ktorý posúva vodeodolnú plachtu od výrobcu Serge Ferrari v konštrukcií. Napriek tomu, že je na pergole použitá plachta, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vetru.

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú presne na mieru

Vložte súbor alebo fotku Najviac môžete nahrať 3 súbory o veľkosti 10MB