MARKÍZY

Kazetové markízy

Máte pekné miesto za domom a nie vždy sa tam dá sedieť? Nechcete žiadnú konštrukciu nad hlavou? V tomto prípade je  kazetová markíza pre vás ideálne riešenie. Jedným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači si zabezpečíte tieň pod ktorým bude prijemné posedenie každý deň. Kazetové markízy v zasunutom stave vyzerajú veľmi esteticky a nenarúšajú dizajn budovy či vášho domu. Látka v kazete je chránená voči poveternostným vplyvom a tým sa predlžuje jej životnosť. Markízu je možné nainštalovať na strop alebo stenu. Ovládanie je možné pomocou motora alebo manuálne s prevodovkou na kľuku. Markízu v elektrickom prevedení je možné doplniť o veterný, slnečný a dažďový senzor.

Bočné markízy

Ak radi vysedávate na terase, ale trápia vás cudzie pohľady, slnečné lúče alebo chcete získaž viacej súkromia. Stačí jednoducho zatiahnuť bočnú markízu a všetko je vyriešené.

Bočná markíza je používaná ako ľahké prekrytie terás a iných neštandardných priestorov. Jej jednoduchá montáž pozostáva z uchytenia nástenného držiaka na stenu a následného pripevnenia stĺpika na protiľahlú stranu. Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka, ktorý zaručuje trvanlivosť a odolnosť. Po zložení poťahu je látka zaistená v kazete a celý systém zaberá málo miesta.

Markízolety

Vďaka estetickému a ľahkému dizajnu je markíza ideálna pre tradičné okná a malé balkóny obytných budov, hotelov alebo penziónov. Po zrolovaní je materiál ukrytý v hliníkovej kazete, ktorá ho chráni pred nečistotami a poškodením.

Hliníkové ramená markízy majú špeciálnu pružinu, ktorá napína látku a zabraňuje nežiadúcemu zhnutiu pod tlakom vetra. Markízu je možné zložiť a rozložiť ručne alebo na elektrický pohon. Veľký výber látok a možnosť výberu tvaru volánu vám umožní optimálne prispôsobiť markízu architektúre budovy.

Markízy na zimnú záhradu

Je vo vašej zimnej záhrade počas dňa veľmi horúco? Aj tu dokážeme zabrániť horúčave našou markízou, ktorá je osadená vo vodiacich lištách na konzolkách, ktoré sa inštalujú priamo na konštrukciu zimnej záhrady alebo pergoly. Takto si viete zatiahnuť markízu,aby ste predišli horúčavám a opačne zas stiahnuť, keď chcete pozerať na nočnú oblohu. Markíza má zabudovaný systém napínania látky, ktorý zaručuje efektívny bezkolízny chod pri odvíjaní a rolovaní materiálu do kazety, ako aj estetický vzhľad napnutej látky. Odolnosť a spoľahlivosť zabezpečuje pevná konštrukcia z extrudovaného hliníka s práškovým nástrekom vo vybranej farbe a to všetko na mieru na základe vašich požiadaviek. Markízu je možné doplniť o veterný, dažďový a slnečný senzor.

Referencie

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú presne na mieru

Vložte súbor alebo fotku Najviac môžete nahrať 3 súbory o veľkosti 10MB