POSUVNÉ ZASKLENIE

Bezrámové posuvné zasklenie

Bezrámová celosklenená posuvná stena s panelmi, ktoré sa jednotlivo posúvajú. Je vhodná ako zasklievací systém, letnej záhrady, terasového prístrešku, pergoly a tiež ako deliaci systém v interiéri.S presahom zasklenia medzi panelmi poskytuje najlepšiu ochranu pred dažďom a jemne znižuje okolitý rušivý zvuk.

 

Bezrámové otočno výklopné zasklenie

Sklenená stena je výklopný celosklenený posuvný systém s jednotlivo pohyblivými panelmi, ktoré sú hore a dole držané a vedené v úzkom hliníkovom profile.Celosklenené inštalácie sklenenej steny poskytujú pocit slobody od jari do jesene, bez ohľadu na počasie.Týmto sklenným doplnkom k pergole alebo prístrešku zvýšite kvalitu svojho bývania a strávte drahocenný čas na svojej terase chránený pred vetrom a dažďom pomocou špičkových prvkov systému a predĺžte si sezónu na  terase.

Harmonikový posuvný systém

Harmonikový posuvný systém = sofistikovaný hliníkový profilový systém bez tepelnej izolácie, vyrobený na mieru a so širokým spektrom použitia.

Sklápacia stena sa dá ovládať smerom dovnútra alebo von, doprava alebo doľava a zo stredu. Primárna jednotka môže byť riešená ako dvere a vybavená profilovým cylindrom a kľučkou na otváranie zvnútra alebo zvonku. Konfigurácie zahŕňajú otočné, spodné alebo sklápacie a otočné okná, ako aj šikmé zasklenie; je možná akákoľvek možnosť. Všetky verzie majú rovnakú stavebnú hĺbku, a preto sa dajú dokonale zarovnať.

Rámové posuvné
zasklenie

Rámové posuvné zasklenie je veľmi obľúbené, tým že je cenovo dostupné a nenáročné na montáž. Môže sa kedykoľvek inštalovať do pergoly, prístrešku a tak si vytvoriť sezónnu zimnú zahradu. Rámové zasklenie je systém s možnosťou posuvu krídel do strán. Plynulý chod jednotlivých krídiel zabezpečujú pojazdové nylonové kolieska s ložiskom v kovovom púzdre. Rám tvorí hliníkový profil do ktorého sa vloží bezpečnostné alebo izolačné sklo.

Referencie

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú presne na mieru

Vložte súbor alebo fotku Najviac môžete nahrať 3 súbory o veľkosti 10MB