BEZRÁMOVÉ POSUVNÉ ZASKLENIE

Bezrámové posuvné zasklenie

Bezrámová celosklenená posuvná stena s panelmi, ktoré sa jednotlivo posúvajú. Je vhodná ako zasklievací systém, letnej záhrady, terasového prístrešku, pergoly a tiež ako deliaci systém v interiéri.S presahom zasklenia medzi panelmi poskytuje najlepšiu ochranu pred dažďom a jemne znižuje okolitý rušivý zvuk.

 

Bezrámové výklopné zasklenie

Sklenená stena je výklopný celosklenený posuvný systém s jednotlivo pohyblivými panelmi, ktoré sú hore a dole držané a vedené v úzkom hliníkovom profile.Celosklenené inštalácie sklenenej steny poskytujú pocit slobody od jari do jesene, bez ohľadu na počasie.Týmto sklenným doplnkom k pergole alebo prístrešku zvýšite kvalitu svojho bývania a strávte drahocenný čas na svojej terase chránený pred vetrom a dažďom pomocou špičkových prvkov systému a predĺžte si sezónu na  terase.

Harmonikový posuvný systém

Harmonikový posuvný systém = sofistikovaný hliníkový profilový systém bez tepelnej izolácie, vyrobený na mieru a so širokým spektrom použitia.

Sklápacia stena sa dá ovládať smerom dovnútra alebo von, doprava alebo doľava a zo stredu. Primárna jednotka môže byť riešená ako dvere a vybavená profilovým cylindrom a kľučkou na otváranie zvnútra alebo zvonku. Konfigurácie zahŕňajú otočné, spodné alebo sklápacie a otočné okná, ako aj šikmé zasklenie; je možná akákoľvek možnosť. Všetky verzie majú rovnakú stavebnú hĺbku, a preto sa dajú dokonale zarovnať.

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú presne na mieru

Vložte súbor alebo fotku Najviac môžete nahrať 3 súbory o veľkosti 10MB

Referencie