SCREENOVE ROLETY

Screenové rolety

Screenové rolety, alebo skrátene screeny, sú typom tieniacej techniky, ktorý sa umiestňuje na vonkajšej strane okna alebo presklenej steny, podobne ako vonkajšia roleta.Tento typ roliet je aj veľmi obľúbený ako tieniaci prvok u pergol a zimných záhrad. Umožňuje priehľad do exteriéru a funguje aj ako sieť proti hmyzu a čiastočne prepúšťa svetlo a vzduch. Okrem toho screenové rolety jedinečne dotvárajú architektúru domu či terasy.
Pomocou vonkajšieho screenu si ľahko a efektívne zatienite okná či presklené plochy malých aj veľkých formátov. Vďaka tomu získate nielen pocit súkromia, ale aj optimálnu svetelnú a tepelnú pohodu a pritom nestrácate kontakt s okolím. Screen je odolný proti poveternostným vplyvom a prakticky bezúdržbový. Ovládanie roliet pomocou pohonu je veľmi jednoduché a pohodlné. Vonkajšie screenové clony sú použitelné do všetkých obytných aj komerčných priestorov.

Screenové rolety
vedené v lanku

Screnová roleta vedená v lanku má tú výhodu, že z interiéru je takmer neviditeľná a nahrádza pevnú vodiacu lištu. Tento typ je veľmi obľúbený u architektov, ktorý pri projektoch uprednostňujú čistý design budovy. Jedná sa o cenovo dostupnejšie riešenie screenu, ktorý je tak isto možné ovládať cez diaľkové ovládanie alebo pomocou mobilnej aplikácie.

Screenové rolety
vedené v ZIP systéme

Screenová roleta zipscreen je známa tým, že je vedená v zipe, teda v špeciálne upravenej vodiacej lište, ktorá látku napína a zabezpečuje väčšiu odolnosť voči vetru. Ak je použitá blackoutová látka, tak tento typ screenu zaistí dokonalé zatemenie miestosti. Tento typ je najviac používaný ako tieniaci prvok u zimných zahrád a pergol. Jej veľkou výhodou je možnosť zatieniť veľké plochy a to jediným stlačením na diaľkovom ovládači alebo pomocou mobilnej aplikácie.
Posuvné zasklievanie

Referencie

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú presne na mieru

Vložte súbor alebo fotku Najviac môžete nahrať 3 súbory o veľkosti 10MB